עשר סיבות טובות לשתיית ג'לimg1726212062014 האלווורה/ מאת ד"ר את'רטון.

1. בריאות והיגיינת הפה.

2. מספק הרגעה מהירה- ג'ל אלוורה מיוצב ופעיל מגביר תפקוד פיברובלסטים, אלו הם אותם תאים האחראים על ייצור קולגן. הם אלו שמסייעים בשיכוך כוויות קלות, שריטת, שפשופים וגרויי עור.

3. מסייע לעיכול בריא – מערכת עיכול בריאה מבטיחה שהחומרים המזינים מהמזון אותו אנו צורכים, נספגים במחזור הדם. לצמח האלוורה יש יכולות טבעיות של ניקוי רעלים. שתייה סדירה של משקה האלוורה, עשויה לשפר את פעילות המעיים, להגביר את ספיגת החלבון בגוף ובאותו הזמן מפחית המצאות של חיידקים לא ידידותיים ופטריות- כל זה מתרחש באופן טבעי! ג'ל אלוורה מיוצב ופעיל יעיל גם בהקלה על צרבת וסוגים אחרים של הפרעות במערכת בעיכול.

4. תמיכה במערכת החיסונית – ג'ל אלוורה מיוצב ופעיל מספק תמיכה טבעית למערכת החיסון. הוא מעניק לגוף מאגר מתמשך של מחזקי חיסון טבעיים.

5. ויסות משקל ורמות אנרגיה- ג'ל אלוורה מיוצב ופעיל בשימוש סדיר, מאפשר לגוף לנקות את מערכת העיכול שלו. התזונה שלנו מכילה חומרים לא רצויים רבים, העלולים לגרום לעייפות ולתשישות. ג'ל אלוורה מיוצב ופעיל הנצרך באופן קבוע מבטיח הרגשה טובה יותר , מאפשר עלייה של רמות האנרגיה בגוף ומסייע בשמירת משקל גוף בריא.

6. מאחה סיבי קולגן ואלסטין בעור – ג'ל אלוורה מיוצב ופעיל יכול להוסיף הספקה בריאה של חומרי בניין ליצירת עור בריא ולשמירה עליו. עם שימוש באבני הבנייה התזונתיים הקיימים באלוורה, העור יכול לנצל את החומרים המזינים האלה על בסיס יום – יומי כדיי להלחם בהשפעות הזקנה.

7. תרומה למנה היומית של מינרלים – בין המרכיבים הנמצאים ב ג'ל אלוורה מיוצב ופעיל, ניתן למצוא סידן, נתרן, ברזל, אשלגן, כרום, מגנזיום, מנגן, נחושת ואבץ. הוספת מזונות המכילים מינרלים לתזונה שלנו, מומלצת לבריאות הכללית. שתיית ג'ל אלוורה מיוצב ופעיל היא דרך טבעית אשר תורמת להתחדשות האספקה בגוף.

8. מנה יומית של ויטמינים – ג'ל אלוורה מיוצב ופעיל מכיל ויטמין A, ויטמינים מקבוצה B (B1,B2,B6,B12) ויטמין C, ויטמין E, חומצה פולית וניאצין. גוף האדם אינו יכול לאגור חלק מהויטמים הללו ולכן אנו זקוקים לתוספת קבועה שלהם בתזונה שלנו.

9. תכונות אנטי-דלקתיות – ג'ל אלוורה מיוצב ופעיל מצויים 12 חומרים טבעיים שהוכחו כמעכבים התפתחות דלקות, ללא תופעות לוואי. אלוורה יכול לספק תמיכה גם בתנועת מפרקים ושרירים.

10. "אבני הבניה" של הגוף – חומצות אמינו הן אבני הבניין של הגוף שלנו. שמונה מהן הן חיוניות ולא ניתנות לייצור ע"י הגוף. הן נמצאות בצמח האלוורה. שתיית ג'ל אלוורה מיוצב ופעיל על בסיס קבוע מסייעת בשמירה על בריאות על ידי חידוש חמוצות האמינו הנחוצות.

כרטיס ביקור

השם שלך (חובה)

האימייל שלך:

הטלפון שלך: (חובה)

נושא