הזדמנות עסקית

בעקבות חלום Forever צמחה במהרה מחלום של אדם אחד לחלומם של מיליוני אנשים. התכונות הנהדרות של מוצרינו והפשטות של התוכנית העסקית נתנו לכל מי שרצה בכך אפשרות לשפר את איכות החיים שלו. היו כאלה שהתחילו כלקוחות שחיפשו מוצרים טבעיים והפכו במהרה מלקוחות מרוצים לבעלי עסקים ב-Forever, או כמו שאנחנו קוראים להם: FBO. אחרים ראו מיד את הפוטנציאל העסקי והחלו לבנות ארגון מצליח משלהם. המניע הראשוני לא שינה בכל מקרה את התוצאות. העסק שלהם שגשג בשעה שהם עזרו לאנשים אחרים להיות בריאים יותר ולהרוויח יותר כסף. היום, לאחר 30 שנות פעילות, יש ל-Forever מעל 8.75 מיליון משווקים ביותר מ-155מדינות בעולם.

כולם מודעים להבדל בין חלומות טובים ורעים, אך איננו נוטים לשים לב לכך שחלומות מסוימים הם יותר הגיוניים ומובנים כשאנחנו ערים, בעוד שאחרים מוזרים עוד יותר. חלומות רעים יכולים להיות מנחמים מכיוון שהם מראים שגבר או ילד עדיין מתמידים בעולם בו הם חיים. יש חלומות שקשה לשכנע אם הם אמיתיים, האם האחר מטושטש או לא ברור. כשאנחנו מנסים להעלים עין בלילה, אנחנו תמיד חושבים על דברים מפחידים וחולמים לזכות בלוטו או לקבל קידום.

וולט דיסני וורלד ודיסנילנד הם אנדרטאות חיות למורשתו של וולט

אך כאשר אטרקציות חדשות מופיעות באופק, נראה כי חלק מהחוויות הקטנות אך החזקות הללו יפנו בקרוב. החלום של איש אחד קיים כמעט 15 שנה ולמרות שהוא עשוי בקרוב לסגור את שעריו, אנחנו רוצים לחיות איתו.

במקרה זה, כמו בשנות העשרים, הרומן מסוגל להציג גרסת חלום הכוללת את כל המינים, העדות וההכנסות. לכן כל כך הרבה אנשים קוראים את זה כחלום האמריקאי ולא כראייה אופטימית, קודרת, פסימית.

כשאנחנו חולמים על אנשים

זה רק טבעי לקחת את החלום בערך נקוב, אבל כשאנחנו חולמים לאכול ארוחת צהריים עם קבוצת ילדים, אנו רואים את התכונות הילדותיות שנותרו. כשאתה חולם ללכת לאיבוד כילד, החלום הזה מתייחס לאותו ילד כמו איכות שאתה מתעלם ממנה.

אם את אישה שחולמת על דמויות גבריות חתיכות

מרתקות, סקסיות, בריאות ומוכרות, הנשמה שלך חולמת עליך. אז כשאתה חולם לפגוש צייר או סופר, אתה חולם על האנרגיה היצירתית שבנפש שלך. החלום להסתובב בחליפת יום הולדת או לספר לחבר סיפור מצחיק הוא למעשה סימן למשהו עמוק יותר בעצמך.

ואם אדם רעב חולם על מה שהוא אוכל

ומתעורר; ואם אדם צמא חולם שישתה ויעיר וצמאו אינו מרווה; הרבה עמים ילחמו על הר ציון. אלוהים הוא זה שמפחדים ממנו; הבל הוא רק מילה שמכפילה רבים, אך אלוהים הוא דבר שעלינו לחשוש ממנו. מכיוון שקולה של דייזי מקשר במפורש כסף וחלום אמריקאי לעושר, קשה להתווכח כנגד משמעות החלום בעלילת "החלום האמריקאי" כמטאפורה לעושר. אומרים שסיפורי סיפור וחלומות הם סימבוליים, ולכן חשוב להבין מה זה אומר. זה מסביר את הכאב שהדמויות חשות כאשר הן צריכות להסתפק בשאיפות צנועות יותר.

הרגע הזה קושר במפורש את דייזי לחלום הגדול יותר של גטסבי לחיים טובים יותר

החלום האמריקאי שלו. זה מהווה את הבמה לדייזי להבין שהיא לא יכולה להחזיק את משקל החלום שהוא משליך עליה. בקיצור, קרדר מאמין שחלומות חשובים יותר מכל דבר אחר שנחווה יום אחד. אנו יודעים שכמעט כל האנשים חולמים, לא משנה כמה טוב, וכולנו זוכרים את חלומותינו כשאנחנו מתעוררים. לא משנה מדוע אנו חולמים, מעניין לבחון כמה זמן החלומות הללו יכולים להימשך. ברגע שנדע מה חשוב בחיים ואיך נראים חלומות חיינו בטווח הארוך, עלינו לפעול או להפריש את החלומות האלה למשהו משמעותי יותר, כמו עבודה חדשה, חיים טובים יותר, או אפילו סתם החיים בכלל.

הוא הפך לתרמילאי ששוטט כל יום לאורך מדבר סונוראן, והחליף סיוטים לחלומות. באותו יום התפשטה הידיעה כי חלם חלום מוזר בלילה הקודם, בו רצה לתקשר עם בעלי חיים אחרים. אחרי הכל, ג'ורג 'עשוי לשאול, האם זה לא מישהו שחולם על חיים טובים יותר?

לאחר שדניאל נכנס לשירות המדינה של המלך נבוכדנאצר

חלם למלך סדרת חלומות מסתוריים שהעירו אותו בשנתו. ענה בלשצר ואמר, אדוני, חלומות אלה עשויים להיות לשונאי אותי, אך הם אינם חדשות טובות עבורך. אומרים שדניאל ידע שהחלומות סביבו ושנפשו מוטרדת. היו לו חלומות, הוא אמר, "רבותי, החלום הזה יכול להיות רק עלי ועל אלה שאני שונא, אז אני נשאר בשינה ואין לי חלומות.

ואז אלוהים גילה לדניאל בחזון (פסוק) 19) חלומותיו של המלך ומשמעותם עבורו. דניאל ראה את בלשצר מלך בבל שוכב על מיטתו, ידיו על ראשו ורגליו על האדמה.

כתיבת תגובה