צמח האלוורה

האלוורה הוא צמח מעולה לאיחוי רקמות פגועות והפחתה בתהליכי דלקת. הוא עושה זאת חיצונית, כשמדובר ברקמות העור, ופנימית – תוך שהוא פועל על רקמות מערכת העיכול לכל אורכה. כך שאם לא ידעתם, האלוורה מתאימה מאוד לשימוש פנימי עבור מגוון מצבים כגון: איחוי כיבים ורקמות פגועות במערכת העיכול העליונה והתחתונה, הפחתה של תהליכים דלקתיים ובנוסף הוא גם משמש כסותר חומצה במצבים של צרבות ותומך בהסדרת היציאות באופן עדין, מבלי לגרום להמרצת יתר.

אלוורה הוא צמח ידוע ששימש מאז ימי קדם והוזכר לראשונה בהיסטוריה הרומית כצמח מרפא. אם השתמשת בו לריפוי מחלות עור, בין אם מדובר במחלת עור ובין אם לא, רוב הסיכויים שזה יכול לעזור לך בכך. יש לו גם תכונות אנטי פטרייתיות והוא יכול לשמש לטיפול במגוון מצבי עור כמו פסוריאזיס, אקזמה, דלקת מפרקים שגרונית, אקנה ועוד רבים וטובים. ישנם סוגים רבים ושונים של צמחי אלוורה בשוק, אך אם אתם רגילים לריפוי מחלות עור או אם מדובר במצב העור שלכם, סביר להניח שתוכלו להשתמש בו גם למחלות אחרות.

מישהו אלרגי לאלוורה יהיה קרוב לוודאי באחד הצמחים, כלומר התרסיס הסמיך והבשרני. אלוורה מכונה לעיתים קרובות "אלוורה" מכיוון שהוא משמש לעיתים קרובות לטיפול בכוויות ופצעים, כמו גם כחומר אנטי דלקתי ואנטיבקטריאלי.

מה שאולי לא הבנת

הוא שאלוורה יכול לרפא יותר מסתם כוויות שמש, ולמרות שזה נראה משהו שרובנו יכולים להשתמש בו בבטחה לטיפול בכוויות שמש, ד"ר גואנש מתעקש שתגובות אלרגיות אליו נדירות , מה שמקל על רוב האנשים להשתמש בלי שיהיה על הרהיטים. למרות שזה יכול לרפא את כל מצבי העור או לטפל בכל מקרה בודד של דלקת בעור, יש כאן כמה מקרים שבהם זה יכול לעזור לך. ג'ל אלוורה ידוע אולי בעיקר ביכולתו לטפל בכוויות, אך מה אם תטעו להשתמש בו לדברים אחרים, כמו כוויות בידיים, ברגליים או אפילו בפנים?

על פי סקר גדול שנערך על ידי 600 חולים עם IC שנערך על ידי Aloe Vera Desert Desert

92% מהנסקרים דיווחו על הקלה משמעותית מאלוורה דרך הפה. החוקרים הגיעו למסקנה שכמות הפניטואין, המפחיתה את הכאב במהלך ריפוי הפצע, גדלה משמעותית בהשוואה לגרסה הלא-אוראלית של הצמח, כמו גם הפחתה בכאב ובדלקת. יתרונותיו לעור נתמכים משמעותית ומזרזים את תהליך הריפוי של כוויות.

אלוורה מכיל גם הורמונים כגון קובברלין ואוקסין

המסייעים לריפוי פצעים במהירות. לתרכובות אלו השפעה אנטי-דלקתית, למרות שהן נמצאות באחוז קטן יחסית של אלוורה, היתרונות הם קלים וההשפעה המרגיעה קלה. AlOE Vera מסוגל להגן ולרפא רקמת אפיתל והוא משמש כמקור טוב לנוגדי חמצון לעור ולמערכת החיסון.

לאכילת אלוורה ישירות מהצומח יש כמה יתרונות בריאותיים, אבל זה לא יעשה שום דבר בכוויות שמש. אלוורה היא רק הקלה זמנית מכוויות שמש ואינה מפחיתה את הסיכון לפגיעה בעור.

מסיבה זו

חשוב ביותר לקנות ג'לים המופקים מצמח אלוורה ומורחים על הג'ל. מזה אלפי שנים אנשים משתמשים בג'ל עלים אלוורה לריפוי וריכוך העור. אם תיקחו ג'ל אלוורה טהור ותסחטו אותו מעלה האלוורה, תקבלו עור שלא רק מרפא, אלא גם מרפא רך ומהיר יותר מג'ל ללא סיכון של נזק לעור. למרות ש- Alero ver a שימש שעווה לפריחה, דלקות עור וזיהומים, עדיין יש כמה שאלות לגבי מה לעשות איתה.

החומר הדביק יכול לעשות כל כך הרבה יותר מאשר להקל על כוויות שמש, זה גם נהדר להטמיע ג'ל אלוורה במולטיטסקר האלוף שלך.

בבקבוקים, אלוורה מזוקקת משמשת כמרכיב יעיל לעקבים, לזרועות ולכל מקום. רופאי עור אומרים לנו מדוע הצמח הוא בחירה טובה לכוויות שמש, אקנה, אקזמה, פסוריאזיס ומחלות עור אחרות, ולכן זו בחירה טובה.

ג'ל אלוורה מוחל בדרך כלל על העור ונחשב בדרך כלל לבטוח ולא רעיל

גם אם מוחל על העור או אם יש לך אלרגיה לצמחי אלוורה. רוב האנשים משתמשים בו למגוון מצבי עור, כולל כוויות שמש, אקנה, אקזמה, פסוריאזיס ומצבי עור אחרים, כמו גם לאקנה. ניתן לקחת אלוורה בצורתו הטהורה גם כמיץ, ויש מגוון יתרונות אחרים של alOE vera. אם מורחים אותו על העור, כדאי לקחת את המיץ שלו לפחות פעם ביום למשך שבועיים-שלושה.

הג'ל הצלול מצמח האלוורה ידוע בתכונות הריפוי והריפוי שלו, המלא בתופעות אנטי דלקתיות ולחות. ישנם סוגים רבים ושונים של וריאות alOE שניתן להשתמש בהם לטיפול במגוון מחלות עור ומצבים.

אלוורה משמשת בעיקר לטיפול בכוויות ופצעים מדרגה ראשונה ושנייה אשר גורמים לזמן החלמה מקוצר של עד 9 ימים

אך נתונים ממני ועמיתי בשנת 2012 הראו שהוא יעיל יותר בכרוניות מאשר פצעים חריפים. AlOE Veras מומלצים גם לכוויות, כולל כוויות שמש, בגלל תכונות הקירור והאנטי דלקתיות שלהם. אם אתם מחפשים סוג ספציפי של ג'ל אלוורה לטיפול בכוויות שמש, ד"ר גואנש ממליץ על אחד המכיל רכיב לחות שיכול לעזור להאיץ את ריפוי הכוויות. בעוד ש- AlOE Veras משמש בצורה הטובה ביותר לכוויות, נוסבאום מציע ליטול את התרופה נגד דלקת דרך הפה כדי להרגיע את הדלקת ואז למרוח אותה פעמיים-שלוש ביום.

כתיבת תגובה