טיפים להכנת תיק לחדר לידה

אני מקווה שתמצא את רשימת הבדיקה הזו מועילה לתיק בית החולים שלך ותגלה כמה דברים שאולי לא חשבת עליהם ולא חשבת עליהם. אני בדיוק עומד לחגוג את יום הולדתי הרביעי ורגע ארזתי את תיקי החולים בפעם הרביעית. אחרי שלוש לידות בבית חולים, מרגיש שהגיע הזמן לארוז אותו, אבל אני מקווה שלא.

הדפיס את רשימת הבדיקה החופשית של תיקי אשפוז למטה בפוסט זה והתארגן והיה מוכן להביא את תינוקך לעולם! C

סעיף רשימת תיקים של בתי חולים, הורד אותו כדי לקבל רשימה של דברים שעשויים להיות לך שימושיים בלידה והדפיס את רשימת הבדיקה של כל תיקי בית החולים שאתה רוצה להביא. הוא מכיל עותק של שתי תוכניות הלידה שלך, כך שתוכל להתייחס לתוכנית הלידה שלך במהלך הלידה. אם אינך בטוחה מאיפה להתחיל, השתמש ברשימת הביקורת על תיקי בית החולים, הכוללת את כל מה שאתה צריך לפני, במהלך ואחרי הלידה, כמו גם כמה תוספות שימושיות בהשראת תוצאות הסקר. אם יש לך שאלה לגבי מה לארוז בתיק בית החולים שלך או לא, נתנו כאן כמה הוראות. יש לנו את כל המידע שאתה צריך לרשימת האריזה שלך לבית החולים, כמו גם רשימה של מה שאתה צריך בכל אחד מהם.

כדי להקל על החלטתך, חילקנו את רשימת הביקורת על תיקי בית החולים למספר חלקים כדי שתוכל לראות מה אתה צריך ומתי אתה זקוק לה. לפני שניכנס לכך, אתמקד כשאתה אורז את הדברים החשובים ביותר שאתה זקוק לתינוק שלך בתיק בית החולים שלך. יש לי תיק מלא של מייבס בבית שאבי יכול להביא אחר כך במידת הצורך, ואני יודע איפה תיק בית החולים של אמי כדי שאוכל להכניס אותו לרכב ולחשוב להביא את התיק שלי איתי.

זה רעיון טוב לוודא שאין לך את כל הפריטים בתיק שלך

אך בשלב זה התגברת על העניין שיש תיק מוכן לשימוש. אתה יכול להשתמש בתיק קטן יותר, כמו תיק חיתולים, או לקחת שקיות נפרדות, אחת עם ציוד לתינוק שלך ואחת עם כל מה שאתה יכול למצוא קצת יותר קל. ארזתי את התיק והוא מלא בכל מה שאני צריך כדי שהתינוק שלי יישא אותו איתי.

אם אתה מתכנן ורוצה להיות מוכן לתאם את הגעת התינוק שלך, הייתי מציע לארוז את תיק בית החולים שלך למשך 36-38 שבועות.

אם התינוק שלך מגיע קצת מוקדם מהצפוי

אתה יכול להתחיל לארוז את תיק בית החולים שלך בגיל 36-37 שבועות. אם את עוברת בשבוע ה -32 עד ה -35 להריון ונולדת תינוק שעשוי להגיע מוקדם מהצפוי, אז את חייבת לארוז אותו. ארגנתי את תיקי בית החולים של התינוק שלי וארזתי בחודש השמיני להריוני והתנהגתי בהתאם.

עכשיו שאתה יודע שאתה צריך לארוז את תיק בית החולים שלך

מה אתה צריך לעשות כדי להגיע מהבית לבית החולים? זה מה שאתה שוכח בבית או בבית החולים. השווה את התיק הארוז שלך עם כל הפריטים שנמצאים ברשימת הביקורת שלך על תיקי בית חולים ליולדות כדי לוודא שיש לך את כל מה שאתה צריך לאותו יום מיוחד.

בדרך כלל מומלץ לארוז את התיק שלך עם החומרים הכרחיים לאשפוז עד השבוע ה -36 להריון

אבל מתי אף פעם לא מוקדם להכין? למרות שזה אולי נשמע מטורף, אריזת תיק לפחות חודש מראש היא דרך נהדרת לוודא שיש לך את כל מה שאתה צריך ביום הגדול שלך.

אם תיק בית החולים שלך מוכן לפני הגעת התינוק שלך

הנה כמה טיפים וטריקים לארוז אותו לעבודה שלך ושהייה לאחר הלידה. השתמש בדברים מועילים אלה שהרכיבה אמא – החל משש – כמדריך לארוז את תיק בית החולים שלך בדברים חיוניים, ואתה מוכן ללכת בכל פעם שהתינוק יגיע. אם אתה רוצה מידע נוסף על אריזת פריטים, כגון קיפול וסידור בגדי תינוקות, עיין בסרטון זה עם כמה מהטיפים והטריקים הטובים ביותר שלנו. עקוב אחר הטיפים / טריקים הבאים כשארוזים תיק בית חולים ואורזים אותו לעבודה, לסניף הדואר ובמהלך שהותכם!

נשמח אם תקרא הכל על כך ותדע אם יש לך עוד משהו בתיק בית החולים שלך בזמן שיש עוד זמן.

אם אתה תוהה

תיק בית חולים לתינוקות הוא תיק פשתן מעודן של מייזון מרגרט שיכול להכיל את כל המצרכים לתינוק שלך ועוד. הכל לחשוב כיצד להקל על האשפוז שלך במהלך הלידה. רצינו לשתף כמה דברים שהשתמשנו בהם כדי לעזור לנו להתחיל את בית החולים שלנו – רשימת צ'קים. יש כל כך הרבה דברים לחפש וכל כך הרבה יותר, אבל שמנו את מושב הרכב הנכון ברכב שלנו לפני שארזנו את תיק התינוק.

כתיבת תגובה